سبد خرید 0

دوره آموزشی برنامه نویسی سایت با ASP.Net

آموزش ASP.Net که دقیقاً متناسب با نیاز بازار کار برنامه نویسی تحت وب طراحی شده است . صفر تا صد برنامه نویسی با این زبان و پیاده سازی یک وب سایت قدرتمند با کمک زبان های سمت کاربر مانند HTML و CSS ، و زبان قدرتمند سمت سرور ASP.NET را به شما در این دوره آموزش میدهند.

یعنی شما با شرکت در دوره آموزشی برنامه نویسی ASP.NET ابتدا مقدمه‌ای بر زبان های سمت کاربر و کاربردی HTM&CSS را یاد می گیرید . سپس یکی از قدرتمند ترین زبانهای سمت سرور یعنی زبان ASP.NET به شما آموزش داده می شود.

همچنین یکی دیگر از مباحث مهم آشنایی با بانک اطلاعاتی SQL SERVER و آشنایی با دستورات SQL می باشد.

تا در نهایت در انتهای این دوره شما می توانید یک وب سایت پویا را با کمک زبان برنامه نویسی ASP.NET راه اندازی و مدیریت کنید.

پیش نیاز زبان برنامه نویسی ASP.Net

در این دوره آموزش شما ابتدا نیاز به یادگیری یک سری پیش نیاز ها دارید، ابتدا شما نیاز به دانستن طراحی قالب دارید و جهت یادگیری طراحی قالب شما باید با زبان های HTML&CSS و زبان جاوا اسکریپت و جی کوئری آشنا باشید و پس از آن شما نیاز دارید مقداری با زبان سی شارپ کار کنید، و کار کردن با بانک اطلاعاتی SQL SERVER این را هم یاد بگیرید و با دانستن این موضوعات شما آمادگی کامل پیدا می کنید تا بتوانید یک وبسایت پویا را با کمک زبان برنامه نویسی ASP.NET راه اندازی کنید.

سر فصل دوره :

  • آموزش زبان های برنامه نویسی سمت کاربر
  • آموزش بانک اطلاعاتی SQL SERVER
  • و در نهایت پیاده سازی یک وب سایت شخصی با کمک استاد مربوطه و با امکانات فراوان
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://tadaeiit.ir/?p=379